hava 19° Orta
DOLAR 31,0708 % % 0.17
EURO 33,6790 % % -0.05
GRAM ALTIN 2.032,57 % % 0,77
ÇEYREK A. 3.323,25 % % 0,77
BITCOIN 1.610.598 % 0.739
SON DAKİKA
reklam

Künye

YAYINCI

Motoryat Medya Diş Tiç San A.Ş

İcra Kurulu Başkanı
Bilal Yazkan
Türkiye
bilal.yazkan@boatsgroup.com.tr

Yayın Direktörü
Nimet Karaaslan
Türkiye
nimet.karaaslan@boatsgroup.com.tr

(Sorumlu Müdür) Yayın Yönetmenileri

Marco Di Stefano İtalya
marco.distefano@boatsgroup.com.tr

Priya Patel Dubai
priya.patel@boatsgroup.com.tr

Lisa Smith İngiltere
lisa.smith@boatsgroup.com.tr

Editörler
Nimet karaaslan (Türkiye) nimet.karaaslan@boatsgroup.com.tr
Emily Johnson (İngiltere)emily.johnson@boatsgroup.com.tr
Ramesh Singh (Birleşik Arap Emirlikleri) ramesh.singh@boatsgroup.com.tr
Sofia Russo (İtalya)sofia.russo@boatsgroup.com.tr

Yardımcı Editörler
Sofia Russo (Dubai) sofia.russo@boatsgroup.com.tr
Francesco De Luca (İtalya) francesco.deluca@boatsgroup.com.tr
Maria Bianco (İtalya) maria.bianco@boatsgroup.com.tr
Cem Kaya (Türkiye) cem.kaya@boatsgroup.com.tr
Anuj Gupta (Dubai) anuj.gupta@boatsgroup.com.tr
Giulia Romano (İtalya) giulia.romano@boatsgroup.com.tr
Alex Wilson (İngiltere)alex.wilson@boatsgroup.com.tr

Destek Yazarlar

Ayşe Yılmaz (Türkiye) – ayse.yilmaz@boatsgroup.com.tr
Mehmet Yılmaz (Türkiye) – mehmet.yilmaz@boatsgroup.com.tr
Cem Kaya (Türkiye) – cem.kaya@boatsgroup.com.tr
Selin Demir (Türkiye) – selin.demir@boatsgroup.com.tr
Sarah Thompson (İngiltere) – sarah.thompson@boatsgroup.com.tr
Mark Johnson (İngiltere) – mark.johnson@boatsgroup.com.tr
Sandeep Patel (Dubai) – sandeep.patel@boatsgroup.com.tr
Aisha Khan (Dubai) – aisha.khan@boatsgroup.com.tr
Alessandro Ferrari (İtalya) – alessandro.ferrari@boatsgroup.com.tr
Francesco De Luca (İtalya) – francesco.deluca@boatsgroup.com.tr
Maria Bianco (İtalya) – maria.bianco@boatsgroup.com.tr
Abdullah Al-Balushi (Dubai) – abdullah.albalushi@boatsgroup.com.tr
Leonardo Di Matteo (İtalya) – leonardo.dimatteo@boatsgroup.com.tr
Sarah White (İngiltere) – sarah.white@boatsgroup.com.tr
Mehmet Aydın (Türkiye) – mehmet.aydin@boatsgroup.com.tr

Görsel Yönetmen
Zeynep Öztürk (Türkiye) zeynep.ozturk@boatsgroup.com.tr

Teknoloji Danışmanları
Sanjay Patel (Dubai) sanjay.patel@boatsgroup.com.tr
Sarah Johnson (İngiltere)sarah.johnson@boatsgroup.com.tr
Ramesh Singh (Hindistan)ramesh.singh@boatsgroup.com.tr
Mert Yılmaz (Türkiye)mert.yilmaz@boatsgroup.com.tr

Fotoğraflar
Marco Russo (İtalya) marco.russo@boatsgroup.com.tr
Emily Johnson (Dubai)  emily.johnson@boatsgroup.com.tr
Michael White (İngiltere)  michael.white@boatsgroup.com.tr
Melis Kaya (Türkiye) melis.kaya@boatsgroup.com.tr

Ofis Bilgileri
United Kingdom
Digital Freaks London Digital Marketing
26 Queensway, London W2 3RX, Birleşik Krallık
E-posta: united.kingdom@boatsgroup.com

United Arab Emirates
Digital Marketing & Development
Adres: Ibn Battuta Gate Complex Building – The Gate – office 706A ibn Battuta – Mina Jebel Ali – Dubai – Birleşik Arap Emirlikleri
E-posta: dubai@boatsgroup.com

Italy
Digital Solutions
Via del Campetto, 1, 64021 Giulianova TE, İtalya
E-posta: Italy@boatsgroup.com

Türkiye
Maslak, Windowist Tower, Eski Büyükdere Cad. No : 26, kat 10 34467 Sarıyer/İstanbul
E-posta: info@boatsgroup.com

“Denizlerin Dünyasında Boats Group Farkı

Boats Group olarak, denizcilik sektöründe küresel pazarda e-ticaret pazar yeri  Motoryat.com  sunmaktayız ve bununla birlikte 29 e-dergi, 39 marka ve 49 web haber sitesi ile 4 farklı ülkede dünya denizlerindeki tüm deniz tutkunlarına ulaşıyoruz. Siz de 19 Türkçe ve 30 İngilizce yayınımızdan yararlanabilirsiniz.”

Kurumsal İletişim
WhatsApp: 0537 432 71 17

By